Lütfen Bekleyiniz..

BİZ KİMİZ?

Kuleli Yeminli Mali Müşavirlik, kamuda finans ve denetim alanında faaliyet gösteren kurumlarda denetim faaliyetlerinde bulunarak yöneticilik yapmış genç ve dinamik yeminli mali müşavirler tarafından kurulmuştur.

Kamuda çok sayıda vergi inceleme ve araştırmalarında bulunmuş, özverili çalışmalar gerçekleştirmiş olan yeminli mali müşavir ortaklarımız aynı özveri ve mesleki sorumluluk bilinciyle Kuleli Yeminli Mali Müşavirlik çatısı altında buluşmuştur.

Firma olarak amacımız, alanında uzman yeminli mali müşavir ortakları ve denetim kadrosuyla, şirketlerimize vergi, denetim ve danışmanlık hizmetlerini kamusal hizmet bilinciyle verebilmektir.

Bu nedenle farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerimize kuruluş amaçlarına uygun vergi planlaması belirleyerek büyüme hedeflerini gerçekleştirme konusunda gerçek ve güvenilir bir yol arkadaşlığı yapıyoruz.

Şirketimiz yetki alanı dâhilinde bütün kurum ve kuruluşların, şirketlerin, gerçek kişilerin ve vergi mükelleflerinin, 3568 sayılı Kanun Türk Ticaret Kanunu ve diğer kanunlar gereğince verilmesi gereken tüm müşavirlik ve denetim hizmetlerini, vergi denetimi ve danışmanlığı, tam tasdik, katma değer vergisi ve diğer vergi iadeleri hizmetlerini vermektedir.

Gün geçtikçe büyüyen ekibimiz çalışmalarına azim ve gayretle devam etmektedir.